سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21365
تاریخ انتشار : 18 بهمن, 1397 - 08:19
امام جمعه ایلام گفت: انتقال آرمان های انقلاب به نسل جوان وظیفه پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس است.

به گزارش دیار زاگرس ، امام جمعه ایلام و نماینده ولی فقیه در استان امروز در جمع پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس اظهار داشت: نسل جوان امروز باید با رشادت‌ها ی پیشکسوتان جهاد و شهادت بیشتر آشنا شود.

وی با بیان اینکه لازم است همه مسئولان موضوع آشنایی نسل جوان با انقلاب و آرمان‌های آن را در دستور کار داشته باشند گفت: نسل جدید و جوانان کشور باید مشق انقلاب را از پیشکسوتان یاد بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام تصریح کرد: مشق انقلاب، همراهی و همکاری با آرمان‌های والای انقلاب و تبعیت از ولایت فقیه است که باید در راستای معرفی آن کوشش شود.

وی افزود: پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس اکنون دارای وظیفه‌های خطیری می‌باشند که نباید از آنها غافل شوند که از مهم‌ترین آن همان ارتباط با نسل جوان امروز است که تشنه فراگیری آموزه‌های انقلاب است.

حجت الاسلام کریمی‌تبار تأثیرگذاری حضور بابصیرت پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس در جامعه را ضروری خواند و بیان کرد: هیچ‌گاه نباید دلسرد شوید و عهد و پیمان خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب فراموش نکنید.

در این مراسم که تعداد زیادی از پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس حضور داشتند و در محل مسجد جامع شهر ایلام برگزار شد فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام اظهار داشت: برکات انقلاب در زمینه‌های مختلف بوده است.

جمال شاکرمی اضافه کرد: دشمنان درصدد تضعیف جایگاه حماسه‌سازان دوران حماسه و ایثار هستند زیرا پیشرفت‌های امروز ما باعث عصبانیت آنها شده است.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران زمینه‌ساز خواری و شکست هیمنه پوشالی قدرت‌های استکباری در اقصی نقاط جهان خواهد شد.

 

تسنیم

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب