سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21375
تاریخ انتشار : 21 بهمن, 1397 - 10:54
مجمع بسیج شهرستان چرداول با انتشار بیانیه ای خواستار شرکت بیش از پیش مردم ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22بهمن شده و این اقدام را پاسخ کوبنده ای به یاوه سرایی هایی دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش دیار زاگرس ، متن کامل این بیانیه به شرح ذیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران اسلامی عزیز در حالی به پیشواز چهلمین فجر انقلاب می‌رود که انوار خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی، ملت‌های جهان را تحت‌الشعاع خود قرار داده و به نمادی از مقاومت برای همه مستضعفان و مردم مظلوم در سراسر دنیا قرار گرفته است.

حالا دیگر چهره شیطانی آمریکا ودست نشانده هایش با اتخاذ سیاستهای خصمانه  بیشتر از گذشته عیان گردیده و دیگر لبخندهای دروغین ظاهری نیز جای خود را به پلیدی گفتار آنان در کنار زشتی رفتارشان با ملتی قهرمان و سربلند داده است مردم ایران پاسخ دندان شکن خود به این گستاخی مقامات آمریکائی و انگلیسی را با حضور گسترده در راهپیمائی 22بهمن خواهند داد.

مردم مسلمان و غیور ایران اسلامی به رهبری امام روح الله (ره) در بهمن ۵۷ نمونه بارز یک انقلاب سراسر مردمی و وابسته به اسلام را برای جهانیان ارائه دادند که تا آن روز بی‌سابقه و منحصر به خود بود، چرا که همه انقلاب‌های جهان یا وابسته به شرق بودند یا به غرب، ولی آن روز طنین غیرت و مردانگی انقلابیون ایران بر مبنای اسلام شعار جدیدی را بر گوش جهانیان فریاد می‌زد: «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی»

به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران توانستیم به پیشرفت هایی دست پیدا کنبم که در گذشته دست یابی به آن ها غیرممکن بود وامروزه ایران اسلامی یکی از کشورهای تاثیرگذار در سطح دنیا به شمار می آید.

اکنون که به لطف و عنایت خدا انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری مدیرانه امام خامنه ای ،انقلاب اسلامی در سطح جهان دارای عظمت وسرافرازی است ودر حال رشد وگسترش در ابعاد مختلف می باشد . ضمن شکرگزاری به درگاه حق تعالی ، با شهدای گرانقدر وامام شهدا ومقام معظم رهبری تجدید پیمان نموده واعلام می داریم در همه عرصه های نبرد با دشمنان قسم خورده انقلاب آماده ی جانفشانی هستیم

در پایان مجمع بسیج شهرستان از آحاد مردم شریف شهرستان چرداول  دعوت می نمایدجهت پاسخ کوبنده به اقدمات استکبار به رهبری آمریکا مانند گذشته درراهپیمائی باشکوه 22بهمن حضوری حماسی ودشمن شکن داشته باشند وانسجام اسلامی وروحیه ی انقلابی خودرا به نمایش بگذارند.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب