سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21383
تاریخ انتشار : 23 بهمن, 1397 - 08:12
استاندار ایلام گفت: بی‌شک این حضور متعهدانه و انقلابی که موجی از شور و امید را به همراه آورده است، رسالت خطیر خدمتگزاری را برای مسئولان سنگین تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشکلات دوچندان خواهد کرد.

به گزارش دیار زاگرس ، «قاسم سلیمانی دشتکی» با صدور پیامی به شرح زیر از حضور گسترده مردم شریف، انقلابی و با بصیرت استان در راهپیمایی حماسی یوم‌الله 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد . 

به یقین راهپیمایی پرشکوه و به یادمانی مردم شریف استان ایلام همپای دیگر مناطق مختلف کشور در یوم‌الله 22 بهمن، آن هم در چهل سالگی انقلاب اسلامی معنادار و نمایانگر اوج شعور انقلابی گری این مردمان بزرگ بود . 

این همایش عظیم ضمن اینکه تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام و شهدا و انقلاب سال 57 بود، جواب پشیمان کننده ای به طمع ورزی دشمنان ایران اسلامی داد و روشنی بخش دیدگان و استحکام بخش قدم‌ها در ادامه مسیر گردید و این پیام بلند را ساطع نمود که؛ "برای ملت ایران در برابر خواسته‌های دشمنان تسلیم و سازش معنی ندارد ." 

این پیام در شرایطی از طرف ملت بزرگ ایران صادر شد که دشمن در طی ماه های گذشته با رجز خوانی‌های مختلف و جنگ روانی شدید سعی در ناامید کردن مردم داشت اما دست خدا از آستین ملت همیشه در صحنه بلند شد و با خروشی به یاد مادنی پاسخی دندان شکن به آنان داد . 

راهیپمایی باشکوه 22 بهمن 97 بعد از گذشت 40 سال تصویری جذاب و شورانگیز در برابر دیدگان جهانیان آفرید و نشان داد، این مردم بزرگ علی رغم وجود مشکلات و سلیقه‌های مختلف سیاسی، جبهه‌ای واحد و صفی یکپارچه‌ در مقابل زورگویی دشمنان ایجاد خواهند کرد و دستاوردها و آرمان‌های انقلاب خود را همواره پاس خواهند داشت و حافظ حقیقی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که حاصل ایثار هزاران شهید و جانباز دلاور است . 

بی‌شک این حضور متعهدانه و انقلابی که موجی از شور و امید را به همراه آورده است، رسالت خطیر خدمتگزاری را برای مسئولان سنگین تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشکلات دوچندان خواهد نمود . 

اینجانب از مردم مؤمن، انقلابی، شجاع و بابصیرت استان ایلام که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلوه ای دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی به آرمان‌های درخشان انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نماید .

 

نظر شما

پربیننده ترین مطالب