سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21452
تاریخ انتشار : 1 اسفند, 1397 - 08:29
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام:
برخی اظهارنظرها، نمک پاشیدن روی زخم‌های مردم است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: مردم در طی شدن این گردنه‌ی سخت نظام را همراهی می‌کنند اما مسئولان هم باید تمام توان خود را برای حل مشکلات بگذارند.

به گزارش دیار زاگرس ، حجت‌السلام‌والمسلمین «سیدمحمدباقر هاشمی» در حاشیه‌ی نشسن خبری سومین جشنواره فرهنگی هنری سیب، اظهار کرد: مردم با حضور پرشور خود در 22 بهمن نشان دادند که با وجود سختی‌ها و گلایه‌هایی که دارند با تمام وجود از هویت ملی و اسلامی خود دفاع می‌کنند.

وی با اشاره به بیانیه‌ی مقام معظم رهبری و توجه به نخبگان و جایگاه آنان در این بیانیه گفت: مراکز آموزش عالی اساس تحولات در جامعه است و باید با تربیت نیروهای توانمند آینده‌ی ایران اسلامی را به بهترین شکل رقم بزنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: مردم در طی شدن این گردنه‌ی سخت نظام را همراهی می‌کنند اما مسئولان هم باید تمام توان خود را برای حل مشکلات بگذارند و در اظهار نظرهای خود دقت لازم را داشته باشند چون برخی اظهار نظرها مردم را اذیت می‌کند و در واقع نمک پاشیدن روی دردهای مردم است.

وی ضمن قدردانی از حضور دانشجویان در جشنواره فرهنگی هنری سیب، گفت: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نشانه خلاقیت و پشتکار دانشجویان است. 

 

ایسنا

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب