سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21454
تاریخ انتشار : 1 اسفند, 1397 - 08:35
معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: محرومیت زدایی و شتاب بخشیدن به توسعه استان از اولویت های وزارت کشور است.

به گزارش دیار زاگرس ،  بابک دین پرست شامگاه سه شنبه در  نشست مشترک مسئولان شهرستان های آبدانان، دره شهر و دهلران در محل فرمانداری آبدانان اظهار داشت: توفیقی بود که در جمع مردم عزیز و هموطنان خوبم در استان ایلام باشم.

وی افزود: استان ایلام همه  قابلیت های لازم را برای رسیدن به نقطه های بالای توسعه دارد.

وی تصریح کرد: هدف من از سفر به استان شناسایی عوامل و مسائل برای توسعه استان است و هر چه در استان مشاهده می کنیم ظرفیت های بسیار خوبی است.

دین پرست اظهار داشا: در استانها حاضر می شویم تا مشکلات مهم هر شهرستان را بررسی و حل کردن آنها در دستور کار قرار می دهیم،  با توجه به ظرفیت های استان  آینده ای روشن در انتظار استان است.

معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: ما دو رویکرد در وزارت کشور شامل محرومیت زدایی و شتاب بخشیدن به توسعه استان را دنبال می کنیم.

وی گفت: به همه استان ها وقت داده ایم که مشکلات را بررسی کنند و هر کدام را که از توان استان خارج بود به ما ارجاع دهد که ما با افتخار برای کمک در خدمت آنها خواهیم بود.

دین پرست اظهار داشت: در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی هر کدام از واحدهای تولیدی که در استان مشکلات آنها قابل حل نیست در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع ملی مطرح می کنیم تا مشکلات آنها حل شود.

وی افزود: استان ایلام در بحث برگزاری جلسات کارگروه رفع موانع تولید یکی از استان های فعال و موفق است.

 

انتهای پیام

 

نظر شما

پربیننده ترین مطالب