يكشنبه 29 ارديبهشت 1398
کد مطلب: 21620
تاریخ انتشار : 21 اسفند, 1397 - 07:57
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با بیان اینکه روزهای پایانی سال،در کنار همه زیبایی هایی که با نو شدن طبیعت دارد شاهد حوادث ناگوار هستیم ، گفت: خانواده ها مراقب فرزندان خود باشند و به توصیه های و هشدارهای پلیسی توجه کنند .

به گزارش دیار زاگرس ، سرهنگ "جمال موسوی" اظهار کرد: مردم با آمدن بهار جنب وجوش ديگري پيدا كرده و آماده استقبال از بهار طبيعت شده،اما متاسفانه برخی افراد سودجو با استفاده از فروش مواد منفجره و استفاده نابجا در اينگونه جشن ها باعث داغدار شدن تعداد زيادي از افراد جامعه می شوند .

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با بیان اینکه مصدومان چهارشنبه آخر سال اغلب نوجوانان و جوانان می باشند از خانواده ها در خواست کرد مراقب فرزندانشان  باشند و توصیه ها و هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند .

موسوی به والدین توصیه کرد از نگهداري مواد محترقه، تهيه و ساخت وسايل آتش بازي دستي توسط فرزندان دلبندتان اکيدا خودداري کرده و نظارت بر موضوع را جدي بگيرند و تصریح کرد: مـراقب رفتـارهاي خطـرناک و نـاهنجار افـراد بوده و در صورت لزوم مراتب را به واحدهاي گشت نيروي انتظامي و يا پليس 110 اطلاع دهيد .

وی تاکید کرد: از برپايي آتش در معابر باريک و در نزديکي پست هاي برق يا ايستگاه هاي تقليل فشار گاز و پارکينگ هاي عمومي خودداري شود و با توجه به اينکه دانش آموزان بيشتر ين فعاليت را دراين قبيل مراسمات دارند لازم است که در مدارس در همین راستا آموزش های لازم و تذکرات ايمني به آنها گوشزد و کسبه و بازاریان در صورت مشاهده فروش مواد محترقه به مرکز فوریت های 110 به پلیس اطلاع دهند .

 

انتهای پیام

نظر شما