سه شنبه 1 مرداد 1398
کد مطلب: 21788
تاریخ انتشار : 26 فروردين, 1398 - 07:46
در راستای آشنایی با فرصت های کارآفرینی صورت گرفت؛
ترویج نگرش نگرش «ما می توانیم» در بازدید دانشجویان از شرکت های تعاونی چرداول
تعدادی از دانشجویان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی ، دانشگاه ایلام و شرکت‌های عضو شتاب‌دهنده و اعضای استارتاپ‌های فعال با هدف آشنایی با فرصت های کارآفرینی از شرکت‌های تعاونی چرداول بازید کردند.

به گزارش دیار زاگرس ، «مظفر پرنا» جانشین مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان ایلام، درباره‌ی این برنامه اظهار کرد: این تور در اجرای برنامه های آموزش و ترویجی این سازمان است و در جهت افزایش روحیه خودباوری و در راستای ترویج فعالیت‌های تعاونی بر پایه‌ی کسب و کارها و تیم‌سازی‌های کاری دانشجویان و صاحبان ایده برگزار می گردد . 

وی برگزاری چنین برنامه‌هایی را در ترویج نگرش «ما می‌توانیم» و امکان ورود به فضای کسب و کار به منظور آشنایی و تطبیق تصورات و مفاهیم تئوری کسب و کار دانشجویان و تیم‌های استارتاپی با واقعیت فضای کسب و کار و آشنایی با مزیت‌های استفاده از ساختار تعاونی برای کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیان ، بسیار اثرگذار دانست و از همکاری‌های ارزشمند و موثر جهاددانشگاهی قدردانی کرد . 

بازیدکنندگان در این تور کارآفرینی از شرکت‌های بیسکویت‌سازی ساناز طلایی، شرکت آب معدنی و تولید نوشابه پرسیکا، مجتمع توریستی و گردشگری نشمیل، بازدید کردند . 

نتایج حاصل از نظرسنجی در پایان این تور نشان داد که این تور در تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس در بین تیم‌های صاحب ایده و استارتاپ‌ها برای ورود به فضای کسب و کار و تشکیل تعاونی بسیار موثر بوده است .

 

 

انتهای پیام

نظر شما