يكشنبه 30 تير 1398
کد مطلب: 21859
تاریخ انتشار : 15 ارديبهشت, 1398 - 08:03
مدیرآموزش وپرورش شهرستان چرداول به مناسبت هفته معلم به تشریح عملکرد آموزش وپرورش شهرستان پرداخت

 اکبرزمانی درگفتگو با خبرنگار دیار زاگرس گفت: معلمی کرامت و شرافتی است سترگ وتحفه ای است آسمانی که خداوند تبارک و تعالی برای تربیت نیکو، هدایت و کمال انسانیت به بشر ارزانی داشته است

وی افزود: از نظر همه صاحبنظران اقتصادی اجتماعی فرهنگی و علمی دنیا اگر کشوری بخواهد توسعه پیدا کند و اگر بخواهد به تعالی برسد آغاز آن در آموزش و پرورش و مدرسه و به دست توانای معلم است. لذا امروز آموزش و پرورش از آب و نان و مسکن جامعه بسیار ضروری تر و مهم تر است چرا که اگر این اتفاق بیفتد سایر مسائل جامعه به تبع آن حل خواهد شد و تحقق پیدا خواهد کرد و این مسئله مهمی است که می بایست همگان مورد توجه و اهتمام قرار دهند.

زمانی درخصوص عملکرد یکساله آموزش وپرورش گفت:کسب رتبه نخست دربزرگداشت مقام معلم ، خیرین مدرسه ساز،شوراهای آموزش وپرورش ،راهیان نور، ارزیابی عملکرد دستگاه و سازماندهی نیروی انسانی در سطح استان از جمله افتخارات آموزش وپرورش شهرستان چرداول در سال گذشته است.

وی اضافه کرد:ساخت مدرسه دوکلاسه نیدوله، افتتاح استخرشنای شهدای دانش آموزشهرستان، تعمیر و باز سازی 16 فضای آموزشی فرسوده روستایی با کمک خیرین و بسیج دانش آموزی ، شروع به کار ساخت دومدرسه در کلقطارسفلی وپشته میوله وهمچنین شروع به کار پروژه نیمه کاره مدرسه 8 کلاسه شهرشباب از ازجمله اقدامات این اداره درحوزه پشتیبانی است.

زمانی خاطرنشان کرد:تولیدی کردن هنرستان کشاورزی شهید رجایی وایجاد یک هنرستان درآسمان آباد،ایجاد اولین مرکز یادگیری غیر دولتی سواد آموزی و درخشش دانش آموزان در رقابت های علمی وافزایش رتبه های علمی توسط دانش آموزان ازجمله اقدامات آموزشی وپرورشی است.

مدیرآموزش وپرورش شهرستان چرداول تصریح کرد:کمبود نیرو، فرسودگی وتخریب مدارس، کمبود سرانه فضای ورزشی ، مدارس نیمه کاره رها شده، کمبود اعتبارات وعدم پرداخت مطالبات فرهنگیان را از مهم ترین مشکلات آموزش وپرورش شهرستان چرداول می باشد که امیدواریم با تدبیری از سوی مسئولان مربوطه این مشکلات برطرف گردد.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب