چهارشنبه 26 تير 1398
کد مطلب: 21903
تاریخ انتشار : 23 ارديبهشت, 1398 - 07:06
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از انجام اقدامات لازم برای فعال شدن گشت های مشترک رضویون پلیس با بسیج به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار زاگرس ، سرهنگ "قدرت رضائی" در نشست با  سپاه ناحیه شهرستان چرداول گفت: تامین امنیت پایدار در جامعه نیازمند  تلاش جهادي همه نیرو های امنیتی کشور است، وبي شک بهره گیری از نهاد مخلص بسیج که برآمده از بطن مردم است می تواند نقش مهمی در تولید و افزایش احساس امنیت در بین شهروندان داشته باشد. 

 رضائی در ادامه گفت :در اجرای تدابیر اتخاذ شده و با هدف پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی خصوصاً سرقت، گشت رضویون با استفاده از ظرفیت نیروهای بسیج و تحت نظارت و تعلیمات  انتظامی شهرستان درنقاط جرم خیز شهرستان فعال خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان با تاکید بر ادامه فعالیت های مشترک و سازنده نیروی انتظامی، سپاه و بسیج گفت: اینگونه تعاملات خاری در چشم بدخواهان انقلاب است.

در ادامه این نشست ، سرهنگ پاسدار "محمود احمد آقائی" جانشین سپاه ناحیه شهرستان چرداول با اشاره به اینکه همکاری این دو نهاد تضمین کننده امنیت مردم است، گفت: کارکنان سپاه و بسیج ناحیه شهرستان آمادگی کامل برای مشارکت در طرح رضویون را دارند.

 

انتهای پیام

نظر شما