يكشنبه 30 تير 1398
کد مطلب: 21907
تاریخ انتشار : 24 ارديبهشت, 1398 - 06:39
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور:
حمایت از تولید و اشتغال مهمترین برنامه دولت در سال ۹۸ است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: حمایت از تولید و اشتغال، مهمترین برنامه‌های دولت در سال‌جاری است و این مهم به تمام وزارتخانه‌ها ابلاغ شده است.

به گزارش دیار زاگرس ، بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور عصر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ایلام گفت: یکی از مهمترین تکالیف وزارت کشور پیگیری مصوبات دولت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و... است.

وی افزود: با شناسایی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال ایلام مشکلات این حوزه رفع و به تولید و اشتغال کمک خواهد کرد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور تصریح کرد: یکی از راه‌های رسیدن به اشتغال و توسعه اقتصادی، تعامل بین بخش‌های دولتی و خصوصی است و تقویت این امر مهم نیازمند توجه ویژه مسوولان استانی و کشوری است.

وی عنوان کرد: بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی راکد این استان با تخصیص اعتبار رفع و مورد توجه قرار خواهد گرفت.

دین‌پرست خاطرنشان کرد: حمایت از تولید و اشتغال، مهمترین برنامه‌های دولت در سال‌جاری است و این مهم به تمام وزارتخانه‌ها ابلاغ شده است.

این مقام مسوول اظهار کرد: در سالی که به نام رونق تولید نام‌گذاری شده است نباید هیچ واحد صنعتی تعطیل شود بنابراین دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه اقتصادی ایلام، لیست تمامی واحد‌های تولیدی راکد و نیمه فعال را برای رفع ابلاغ کنند.

وی بیان کرد: وجود ظرفیت‌های استان ایلام زیاد است بنابراین اگر مسوولان مربوطه از این پتانسیل‌ها به درستی استفاده کنند موجب توسعه و پیشرفت این استان مرزی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور اضافه کرد: یکی از مشکلات مهم ایلام در بحث توسعه و اشتغال توجه نداشتن برخی مسوولان به مشکلات موجود است که متاسفانه این موضوع موجب نارضایتی‌های زیادی شده است.

وی به سیل فروردین در کشور اشاره کرد و گفت: دولت با برنامه ریزی تلاش می‌کند تا پایان سال مشکلات معیشتی و مسکن مردم مناطق سیل‌زده کشور را رفع و تعیین تکلیف خواهد کرد.

 

فارس

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب