يكشنبه 30 تير 1398
کد مطلب: 21920
تاریخ انتشار : 26 ارديبهشت, 1398 - 06:56
نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام گفت: پیاده‌روی اربعین نمایش هویت اصلی امت اسلامی است.

به گزارش دیار زاگرس ، حجت‌الاسلام الله نور کریمی‌تبار عصر امروز در نشست ستاد هماهنگی اربعین اظهار داشت: پیاده‌روی اربعین نمایش  هویت اصلی امت اسلامی است.

وی افتخار میزبانی زائران اربعین حسینی به استان ایلام را نعمتی الهی و معنوی نام برد و گفت: مزایای معنوی اربعین و حضور میهمانان اربعین برای استان ایلام از زویای مختلف در استان ایلام فضیلت‌مند است.

امام جمعه ایلام تدوین چشم انداز برای اجرای روند روبه رشد اجرای برنامه‌های اربعین استان ایلام را یادآورشد و افزود: در اجرای برنامه‌های اربعین پیش رو تلاش کنیم در استان شرایط میزبانی خوب و در شان زائران اربعین حسینی را فراهم کنیم.

کریمی‌تبار تکمیل زیرساخت‌ها و ساماندهی موکب‌ها  را خواستار شد و گفت: استقرار نمایشگاه‌هایی در محل موکب‌ها، عرضه و فروش محصولات صنایع دستی و تولیدی استان ایلام جهت نشر فرهنگ و آداب و رسوم مردم ایلام در بین زائران یک ضرورت است.

امام جمعه ایلام خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی برای امنیت و چاره‌اندیشی برای وقایع پیش‌بینی نشده مد نظر مجریان و برنامه ریزان اربعین پیش رو قرار گیرد.

وی در خاتمه با تاکید بر مهیا کردن شرایط میزبانی برای زائران اربعین پیش رو تصریح کرد: شکر نعمت قرار گرفتن استان ایلام در مسیر تردد زائران عتبات عالیات را فراموش نکنیم و تلاش کنیم با خدمت بیشتر این مهم را پاس بداریم.

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب