سه شنبه 1 مرداد 1398
کد مطلب: 22050
تاریخ انتشار : 21 خرداد, 1398 - 07:10
مدیرکل بنیاد ایلام خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه عزت و سربلندی انسان می‌شود و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری، تأثیر بسزایی در تربیت نسل‌های بعدی کشور دارد.

به گزارش دیار زاگرس ، سلیمان رستمیان ، در دیدار با خانواده‌های شهدا شهرستان چرداول، ایثارگران را میراثی گران‌بها برای نظام و انقلاب خواند و اظهارداشت: دیدار با این خانواده‌ها مایه عزت، سربلندی و پالایش روح انسان می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها جان‌فشانی‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی، به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.
وی تأکید کرد: امروز امنیت آرامش و آسایشی که در جامعه وجود دارد، مدیون رشادت‌ها، فداکاری و ایثارگری‌های شهدا، جانبازان و آزادگان سرافرازی است که با اهدای جان و هستی خود از کیان این سرزمین دفاع کردند.
رستمیان با اشاره به اینکه پاداش معنوی این غیورمردان نزد خدا محفوظ است، بیان کرد: سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران، کمترین کاری است که هر ایرانی و هر انسان کاملی می‌تواند در برابر حماسه‌ ی عظیم و به یادماندنی که شهدا و ایثارگران خلق کردند، انجام دهد و به آنها احترام بگذارد.
وی خاطر نشان کرد: حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس، می‌تواند علاوه بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنها، تأثیر بسزایی در تربیت نسل‌های بعدی کشور داشته باشد، چرا که با حفظ این روحیه می‌توان به قله‌های رفیع سعادت و خوشبختی در عرصه‌های مختلف رسید.
مدیر بنیاد ایلام افزود: دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا و جانبازان، یکی از راه‌های زنده نگه‌داشتن دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و ارج نهادن به شاهکارهای عظیم و ماندگار والدین و خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان است.
انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب