سه شنبه 1 مرداد 1398
کد مطلب: 22058
تاریخ انتشار : 22 خرداد, 1398 - 08:06
راه ارتباطی سرتنگ-هلسم با گذشت چند سال همچنان بر زمین مانده که نیازمند پیگری جدی از سوی مسولین است.

به گزارش دیار زاگرس ، چند سال قبل قرار بود با احداث راه ارتباطی سرتنگ به هلسم شهرستان چرداول به سیروان نزدیک تر شود تا با احداث راهها رفت وآمد مردم هم تسهیل گردد.

با گذشت روزها وماهها این پروژه همچنان برزمین مانده وکم کم غبار فراموشی شامل حال آن می شود تا این پروژه هم به تاریخ بپیوندد.

این پروژه با گذشت چند سال از عمر آن همچنان تکمیل نشده واین پروژه در انتظار به سرمی برد تا شاید روزی تکمیل شود.

علی اصفر كاظمي مدیرکل راه شهرسازی ایلام در گفتگو با خبرنگار دیار زاگرس  گفت: طول مسير«سرتنگ» - «هلسم» نزديك 13 كيلومتر كه در سه قطعه به پيمانكار واگذار شده است.

وی با بیان اینکه قطعه اول از سمت چرداول به طول 2.5  كيلومتر، حدود 70 درصد پيشرفت فيزيكي دارد، تصریح کرد:قطعه دوم از سمت سيروان به طول 4 كيلومتر حدود 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد و قطعه سوم نيز به طول 6 كيلومتر اخيراً به پيمانكار واگذار شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام، خاطر نشان كرد: با احداث اين مسير ارتباطي شهرستان‌هاي چرداول - سيروان  و سيروان به استان كرمانشاه حدود 40 كيلومتر نزديك‌تر شده است.

کاظمی تصریح کرد: با تكميل محور سيروان به شهرستان بدره مسير ارتباطي شهرستان‌هاي جنوب استان با شهرستان‌هاي شمال استان و استان كرمانشاه بسيار نزديك‌تر خواهد شد.

امیدواریم این پروژه با پیگیری های جدی تکمیل شده تا گامی جهت تسهیل تردد مردم برداشته شود.

 

انتهای پیام

نظر شما

پربیننده ترین مطالب