سه شنبه 1 مرداد 1398
کد مطلب: 22059
تاریخ انتشار : 22 خرداد, 1398 - 08:11
مدیر آموزش وپرورش شهرستان چرداول گفت: چرداول رتبه نخست استانی در ارزیابی جشنواره خیرین مدرسه ساز را کسب کرد.

به گزارش دیار زاگرس ، اکبر زمانی، در خصوص نتایج ارزیابی بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان ایلام، اظهارداشت: آموزش وپرورش شهرستان چرداول  در تمام شاخص های مورد ارزیابی اعم از جشنواره های شهرستانی و مدرسه ای و تعهدات نقدی و غیر نقدی رتبه اول استان را کسب نموده و بعنوان شهرستان برتر و شاخص استان معرفی گردیده است.

زمانی در ادامه افزود: این ارزیابی بعد از اتمام جشنواره های خیرین مدرسه ساز انجام می شود که در ارزیابی اولیه بحث جشنواره های مدرسه ای، تحقق تعهدات خیرین، کمیت و کیفیت نوع برگزاری جشنواره های منطقه ای، و تمرکز بر برگزاری جشنواره های استان مطرح بوده است.

زمانی بیان کرد: هرساله جشنواره استانی و شهرستانی داشته ایم که امسال جشنواره های مدرسه ای هم در شهرستان برگزار شد؛ که محرک خوبی برای جذب خیرین مدرسه ای در این جشنواره ها بود و در نهایت این خیرین در جشنواره اصلی معرفی و تکریم شدند و اثر مثبت و عایداتی برای مدرسه هم داشت.

وی هدف جشنواره های مدرسه ای را تکریم خیرین عنوان کرد و گفت: این جشنواره به هدف گلریزان برگزار نشده ولی خیرین باز هم کمک هایی به مدارس داشته اند.

وی با ابراز امیدواری از همت و انگیزه بالای مردم شهرستان چرداول خصوصاً فرهنگیان وبازنشستگان فرهیخته  در امر مدرسه سازی سخن گفت واعلام کرد: امسال در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه سازی شهرستان چرداول که در اسفند ماه سال جاری برگزار گردید بیش از  17 میلیارد ریال تعهد شده است که هرساله تقریبا صد درصد این عایدات محقق می شود و امید است هر ساله این رقم افزایش یابد.

زمانی، یکی از راه های جذب خیّر را، برگزاری  جشنواره های تکریم از خیرین برشمرد و بیان کرد: این جشنواره ها با هدف اشاعه فرهنگ نوع دوستی و مدرسه سازی، جذب خیران جدید برگزار می گرد که در نتیجه این تکریم هر ساله شاهد رشد ارقام تعهدات جشنواره ها هستیم.

 

انتهای پیام

نظر شما