شنبه 30 شهريور 1398
کد مطلب: 22142
تاریخ انتشار : 15 تير, 1398 - 06:50
مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام:
خدمت به ایثارگران باعث قوت قلب خواهد شد
مدیرکل بنیاد شهید ایلام در سفر به شهرستان چرداول گفت:خدمت به ایثارگران باعث قوت قلب خواهد شد.

به گزارش دیار زاگرس ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ، با سفر به شهرستان چرداول، با فرماندار، امام جمعه و جمعی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار کرد.
اسدالله تولیده در دیدار با مراد یگانه فرماندار چرداول ضمن تقدیر و تشکر از توجه وی به جامعه شاهد و ایثارگر شهرستان به ویژه در خصوص دیدار و تجلیل از ایثارگران، گفت: فرمانداران در شهرستان ها می توانند رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری را اولویت کاری ادارات قرار دهند.
وی افزود: هدف از سفر به شهرستانها رسیدگی به مشکلات و مسائل مربوط به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است.
 
وی با اشاره به اینکه بخش اعظم مشکلات جامعه ایثارگری در حوزه اشتغال است، خاطرنشان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در چارچوب قانون، هر چه را که از نظام و مسئولین مطالبه کنند، کاملاً بحق و بجاست، چرا که این عزیزان با تمام هستی خود، از انقلاب و نظام دفاع کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری و همراهی همه ادارات و دستگاه ها با بنیاد، مشکلات جامعه معزز شاهد و ایثارگر برطرف خواهد شد.

خدمت به ایثارگران باعث قوت قلب خواهد شد
تولیده همچنین در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین احمد امرایی امام جمعه چرداول، خدمت به ایثارگران را باعث قوت قلب برشمرد و گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، قشری ارزشمند برای مردم، نظام و انقلاب اسلامی هستند که خدمت به آنان برای همه مسئولان افتخاری بزرگ و توفیقی الهی است.
مدیر بنیاد ایلام افزود: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، خدمت به اهل بهشت است، چرا که ایثارگری مدال افتخاری است که خداوند متعال بر گردن بندگان خوب خود قرار می دهد.

ایثارگران چشم و چراغ جامعه هستند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در دیدار با خانواده های معظم شهیدان «مهدی ژاله»، «تاتار قادربیگیان»، «هدایت حسن خانی» و جانبازان معزز ۲۵درصد «عمران احمدی» و «محمد موسی بیگی»، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را یک وظیفه و یک توفیق الهی دانست و بیان کرد: عزت، اقتدار امروز این مرز و بوم در دنیا، دستاورد مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدا و ایثارگران و نیز صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز آنها است.
اسدالله تولیده ایثارگران را چشم و چراغ جامعه برشمرد و افزود: ایثارگران در نزد مردم دارای عزت و احترام ویژه ای هستند، از این رو مسئولین نیز باید با تمام تلاش خود در رسیدگی به این قشر معزز اقدام کنند.
انتهای پیام/

نظر شما