سه شنبه 26 شهريور 1398
کد مطلب: 22196
تاریخ انتشار : 26 تير, 1398 - 07:51
مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرداول از اجرای طرح حامی در 12 واحد آموزشی شهرستان خبر داد.

 اکبر زمانی درگفتگو با خبرنگار دیار زاگرس  گفت: طرح حامی برای تقویت بنیان‌های علمی وفرهنگی مدارس محروم برای نخستین بار در 12 مدرسه شهرستان در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ اجرا می‌شود.

وی افزود: اجرای ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و به خصوص توجه به سند چشم انداز ۱۴۰۴ و نیز سیاست ها و راهبردهای وزارت آموزش و پرورش می طلبد که فعالیت ها و برنامه های آموزش و پرورش را از آموزش صرف به تربیت و آموزش متنوع و همه جانبه نگر گسترش داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرداول خاطرنشان کرد: امید بخشی، تقویت خود باوری و اعتماد به نفس در دانش آموزان را مهم و اساسی دانست و افزایش ارتباطات و تعاملات فرهنگی دوسویه را بین دانش آموزان یک تمرین و ایفای نقش برای آینده ای روشن مفید خواهد بود.

وی اجرای طرح حامی بین مدارس را طرحی مهم جهت افزایش مشارکت ها، نوع دوستی، ارتباط ، همدلی و توجه نیازهای دانش آموزان معرفی نمود و افزود: در این طرح که با همکاری حوزه امور بانوان آموزش و پدورش اجرا می شود، هر دو مدرسه با امضاء پیمان نامه به همکاری در زمینه های مختلف همچون آموزشی، کیفیت بخشی پرورشی و تربیتی، حمایت های مالی، تعاون و مشارکت پذیری، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و... می پردازند.

 

انتهای پیام

نظر شما