سه شنبه 1 مرداد 1398
کد مطلب: 13392
تاریخ انتشار : 15 اسفند, 1395 - 10:06
وعده صد روزه برجام نافرجام ,معیشت مردم ,اقتصاد مردم جیب مردم است ,بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی و دهها قول بدون عملتان را به یاد بیاورید و به این مردم حق بدهید که دست رد به سینه شماو دوستانتان بزنند و به فکر اینده فرزندانشان باشند.

به گزارش دیارزاگرس،جناب رییس جمهور برای تحقیر و تخریب منتقدین خود به دنبال ادبیات دیگری باشند . به نظر می رسد که دیگر واژه های جهنم ,بی سواد ,بی شناسنامه و.....جواب معکوس داده است شاید ادبیاتی دیگر بتواند اندکی از هزاران ناکامی و وعده وعیدهای عمل نشده دولت را پوشش دهد تا شاید مردم خشمگین از عملکرد نابکار دولتمردا ن تا حدودی ارام نگه دارد که حداقل برای کار انجام نشده مورد توهین و تهمت قرار نگیرد. 

وعده صد روزه برجام نافرجام ,معیشت مردم ,اقتصاد مردم جیب مردم است ,بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی و دهها قول بدون عملتان را به یاد بیاورید و به این مردم حق بدهید که دست رد به سینه شماو دوستانتان بزنند و به فکر اینده فرزندانشان باشند.
جناب ریاست محترم جمهوری شعارهای انتخاباتی خود را حتما فراموش کرده اید : دولتی تشکیل خواهم داد که به مردم راست بگوید و در واقع دولت راستگویان را به مردم وعده دادید . اکنون خود و وزرای حضرتعالی در مقابل 80 میلیون ایرانی در رسانه ملی قرار میگیرید و از رشدو اقتصاد پویا دم میزنید اقتصادی که مردم ان را در معیشت روزانه خود هر روز لمس می کنند . مهار تورمتان کجاست? وقتی رکودمملکت را فلج کرده است دیگر تورم چه معنی پیدا خواهد کرد? .فرموده اید از مردم شرمنده نیستم !!به نظرتان چه کسی باید شرمنده گرسنگانی باشد که زیر لگد کسانی که با غارت کردن بیت المال و گرفتن حقوق های نحومی اخرین روزهای حیات خود را سپری می کنند و جالب اینکه همین غارتگران توسط دولت جنابعالی به ذخیره انقلاب تبدیل می شوند .
جناب دکتر روحانی باید به شما حق داد که دردهای بیشمار مردم را نبینید چرا که هیچ ارتباطی با این مردم ندارید ! هر جا که تشریف می برید در خودروی ضد گلوله و در محاصره بادیگارد قرار گرفته اید وهرگز نمی دانید که یک خانوار کم درآمد وبعضا بدون درآمدچگونه روزگار را سپری می کنند و جالب اینکه وزرا و دست اندر کاران جنابعالی هم از جنس مردم نیستند تا در بین مردم باشند و بدبختی بسیاری از مردم غیور ایران را مشاهده کنند و نمی بینند عده ای غرور خود را در کنار سطلهای زباله می شکنند و به دنبال جمع آوری مقداری نان خشک برای امرار معاش خود و فرزندانشان می باشند.
افزایش روزافزون قیمت حامل های انرژی گلوی مردم را فشرده است و بسیاری از مردم توان پرداخت قبوض آب ,برق و گاز را ندارند و حالب اینکه مرتب در رسانه ملی دولت اعلام می کند که هیچگونه افزایش در قیمت حامل های انرژی صورت نگرفته است ولی قبوض صادر شده از شرکتهای ذی ربط نشان از افزایش صددرصدی و در برخی موارد چند صد درصدی رادارد
کارمندانی که با داشتن همسر و فرزند ماهانه دستمزدی حدود یک میلیون تومان دریافت می کنند را وعده ده درصدی افزایش حقوق در سال اینده را داده اید این در حالیست که برای مدیران این مبلغ را 24 میلیونی اعلام می دارند ,این انصاف است کارمندانی را که روزانه در سخت ترین شرایط مشغول کاروفعاليت صادقانه هستند و مدیری که کلیه امکانات دولتی را در اختیار خود و فرزندانش قرار دارد دهها برابر آنها از بیت المال دریافت کند?
نبودن شغل و بیکاری مردم را افسرده کرده است والدین وقتی فرزندان خود رابیکار و بدون شغل می بینند جز کشیدن آه سرد و نفرین بانیان کاری از دستشان بر نمی آید . جوانان تحصیلکرده بیکار و افسرده شده اند و آن شادابی جوانی را از دست داده اند ,همین امر باعث شده سن ازدواج به شدت افزایش و آمار طلاق هر روز سیر صعودی خود را طی کند 
برای لغو یک کنسرت و یا لغو یک سخنرانی که ایجاد تنش می کند زمین و زمان را به هم می دوزید ولی برای زائرین امام رضا (ع)که با بی تدبیری وزیرتان زنده زنده در اتش سوختند حتی حاضر به یک عذرخواهی خشک و خالی هم نشدید !!و پس از استیضاح این وزیر ثروتمند مجلس را مجاب به رای اعتماد کردید.
اکنون که نزدیک به انتخابات است و سفرهای استاني خودرا از سر گرفته اید وبه هر نقطه ازکشورميرويداعتراضات مردم را مشاهده ميکنيد به نظر می رسد که افاقه نخواهد کرد و مردم واقعیت ها را به خوبی لمس کرده اند.

انتهای پیام/

ایلام بیدار

 

نظر شما